Urodziny dla dzieci w Toruniu - KROPKAUrodziny dla dzieci w Toruniu – szyte na miarę, tylko w KROPCE

Pisałyśmy ostatnio, że KROPKA powstała dzięki marzeniom. I szczerości dzieci, ich beztrosce i naturalności. Jakoś tak to jest dla nas w dzieciach piękniejsze i dużo bardziej cenne niż szóstka z matmy czy pierwsze miejsce na konkursie recytatorskim. Żeby nie było – bo z ekranu komputera polecą na nas zaraz gromy – doceniamy i to! Choć będziemy się upierać, że dziecko jest dzieckiem przede wszystkim dzięki nieskrępowanej radości.

Co więc może być dla nas celem ważniejszym od chęci sprawiania dzieciom tej radości? No właśnie, nic! Mało tego, ostatecznie wszystkim dziecięca radość wychodzi na dobre. Dlaczego? Bo uśmiech rodzi uśmiech. Kto nie wierzy, niech spróbuje choć raz z kamienną twarzą wytrzymać atak śmiechu dziecka. Nie da rady? Mówiłyśmy.

Skoro chcemy uszczęśliwiać, trudno o lepszą okazję niż urodziny! I to nie byle jakie, bo szyte na miarę. Tak, całkiem serio. Mierzymy wzdłuż i wszerz, dociekając, co sprawia dziecku największą frajdę – od ulubionego koloru, przez ukochanego bohatera książki czy filmu, po najskrytsze marzenie. Potem projektujemy, czyli budujemy scenariusz zabawy, zwracając uwagę na wszystkie najdrobniejsze szczegóły. No i w końcu szyjemy, na miarę najważniejszej osoby tego dnia, Jubilata. Bo przecież nie ma dwóch tych samych Els z Krainy Lodu, a i Batman Batmanowi nierówny, prawda? Dlatego z naszego szycia powstaje coś niepowtarzalnego, i to w głównej mierze wcale nie dlatego, że potrafimy organizować wyjątkowe imprezy urodzinowe dla dzieci (choć potrafimy!), tylko dlatego, że KAŻDE DZIECKO JEST NIEPOWTARZALNE. Z tym wszystkim, co lubi, kocha, uwielbia, ale też z tym, co je nudzi czy złości. A przecież to właśnie to, jakie jest, świętujemy podczas jego urodzin.

Przyjmujemy każde wyzwanie. Pytanie, czy to Wy nam zaufacie i zdecydujecie się na urządzenie dziecku zabawy urodzinowej, jakiej dotąd w naszym mieście nie było.

To jak, wchodzicie w to?

Jeśli wchodzicie, wejdźcie na stronę: http://torunwkropce.pl/urodziny/, poznajcie szczegóły i pozwólcie nam wszystkim znaleźć się tego dnia w bajce Waszego dziecka!

KROPKA – najlepsze urodziny dla dzieci w Toruniu