Urodziny dla dzieci w Toruniu

Urodziny dla dzieci w Toruniu.
W KROPCE

 

Co by było, gdyby? Od tego pytania zaczynają się marzenia. Na przykład te, o których myślimy, kiedy zdmuchujemy świeczki na torcie (tak tak, poza tym jeszcze zastanawiamy się, czy damy radę zdmuchnąć wszystkie, zwłaszcza gdy widzimy, że nie jest ich już tak mało…).

Z marzeniami podobno jest tak, że najważniejsze, żeby je po prostu mieć. Racja. My w KROPCE idziemy o krok dalej – staramy się je spełniać. Tak jest w przypadku wszystkich naszych projektów, jednak największe znaczenie ma to przy organizacji urodzin dla dzieci.

Ma być wyjątkowo. I jest. Bo czy to impreza szyta na miarę, czy wersja podstawowa naszych urodzin, zwyczajnie nie jest. Na pierwszym miejscu Jubilat, bo to w końcu o jego marzenie chodzi. Tym, co w pracy z dziećmi ma dla nas największe znaczenie, jest słuchanie. Dzieci, słuchane, czują się (mało tego, naprawdę są!) naszymi partnerami. A my wcale nie traktujemy tego partnerstwa jako „zniżania się” do poziomu dzieci, bo wierzcie lub nie, ale dzieci są znacznie mądrzejsze od dorosłych! Więc słuchamy, poznajemy – i na tej podstawie budujemy scenariusz imprezy urodzinowej. Tak, żeby było dużo śmiechu, beztroski, ale i zaciekawienia i frajdy. I dla Jubilata, i dla jego małych gości, i dla rodziców, którzy na czas imprezy mogą pozostać u nas (nie przeszkadzając zanadto dzieciakom w zabawie!).

Mury KROPKI, w których bawi się coraz więcej dzieci, zapewnią atmosferę, której uczestnicy imprezy urodzinowej długo nie zapomną (oby nigdy!). Zadbamy o to tak, jak tylko potrafimy. Urodziny w wersji podstawowej to kolorowa, radosna impreza, której scenariusz znajdziecie w tej broszurze [KLIK]. Do wersji szytej na miarę dodajemy całą gamę propozycji, pozostajemy też otwarte na to, co zaproponujecie Wy i dzieci. Więcej informacji o tym typie urodzin w KROPCE dostępnych jest tu: [KLIK].

Dużo słów w tym, i obietnic. Ale nie na wyrost, uwierzcie. Jeśli wierzycie, sprawdźcie. Jeśli nie, tym bardziej. 😉

A zatem: co by było, gdyby?

Wszystkie szczegóły na temat KROPKOWYCH imprez urodzinowych dla dzieci znajdziecie na stronie: http://torunwkropce.pl/urodziny/