Roczek w Toruniu w KROPCEPomysł na roczek w Toruniu?
W KROPCE

Chyba żaden Rodzic nie wątpi w to, że pierwszy rok życia dziecka (i z dzieckiem!) to czas ogromnych życiowych zmian. W pierwszym roku wszystko jest pierwsze, a przez to nowe, zaskakujące i niezapomniane: pierwszy uśmiech, pierwsza złość, pierwsze słowa (no dobra, raczej bliżej nieokreślone dźwięki ;)), pierwsze kroki, które poprzedza pierwsze raczkowanie, a jeszcze wcześniej – równie zabawne, co nieporadne pełzanie… No i wreszcie! –  nadchodzą pierwsze urodziny (jeśli myślicie sobie: „Jak to szybko zleciało!”, to wiedzcie, że potem czas galopuje jeszcze bardziej).

A kiedy chce się te urodzinki świętować, to można na wiele sposobów. I jednym z nich jest ROCZEK W KROPCE w Toruniu. Wyjątkowy, bo dajemy Wam możliwość, by uwaga gości była skupiona przede wszystkim na maluszku. Nie ma sztywnego siedzenia przy stole, jak to bywa w restauracjach, nie ma stresu o to, kto to wszystko posprząta, jak już gości się pożegna… Jest za to bawialnia, która zachwyci Wasze dziecko i pozwoli mu poczuć się komfortowo i przyjemnie. Jest klimat i atmosfera, które dadzą Wam mnóstwo dobrej zabawy i pięknych wspomnień. Bo czyż nie to jest tego dnia najważniejsze? Naszym zdaniem tak.

Wachlarz propozycji, które pozwolą nam uczynić roczek Waszego dziecka takim, jakim go  wymarzyliście, jest bardzo szeroki: od wynajmu udekorowanej sali, podzielonej na część uroczystą – ze stołami i dekoracjami, oraz część bawialną), przez opracowanie i realizację  rozwiniętego programu imprezy (wraz z zaproszeniami, opieką nad dziećmi, sesją zdjęciową na tle urodzinowej ścianki czy poczęstunkiem i podziękowaniami dla gości), aż po roczek szyty na miarę. Ten ostatni to impreza unikalna – jej najważniejszym elementem jest przygotowanie dla Waszego malucha (i innych młodych gości imprezy) przestrzeni sensorycznej w stylu KROPKOWEGO BabyZone POZNAWANIE (klik).

No i dodamy jeszcze, że jeśli czeka Was nie roczek, a drugie, trzecie, czy jeszcze dalsze urodzinki Waszej pociechy, to my jak zawsze – sprostamy wyzwaniu i przygotujemy je tak, jak tego zapragniecie! 🙂

Ze szczegółami naszej roczkowej oferty możecie zapoznać się tu: http://torunwkropce.pl/urodziny/
Możecie również do nas zadzwonić, zapraszamy: 500 267 110.

Do zobaczenia!

.

Najlepszy roczek w Toruniu… i KROPKA!