Kwintesencja KROPKI kryje się pod hasłem „miejsce spotkań małych i dużych”. Z pasją, dbałością i zaangażowaniem tworzymy przestrzeń, która jest skrojona na potrzeby dzieci i rodziców. Zawiera się w tym wiele działań, które łączy jedno – w centrum naszego zainteresowania były, są i będą dzieci.

Kasia

Skończyła stosunki międzynarodowe i prawie została doktorem nauk politycznych. Prawie, bo okazało się, że organizacja zajęć dla dzieci jest fajniejsza. I choć nadal interesuje się wielkim światem, to jednak ten mały, dziecięcy, wydaje jej się dużo bardziej wdzięczny.

Justyna

Skończyła europeistykę i prawie prawo. Prawie, ponieważ wpadła po uszy w projekty edukacyjne i stwierdziła, że już wie, co chce w życiu robić. I robi. Z pasją, zaangażowaniem i ogromną radością, bo jakże inaczej pracować z dziećmi?

Wspólnie tworzymy najlepszy duet pod słońcem… i KROPKA. Razem tchnęłyśmy życie w toruński Uniwersytet Dziecięcy, organizowałyśmy wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz mniejsze projekty edukacyjne. Ogrom pomysłów na różne działania spisujemy w autorskich scenariuszach zajęć, zatem o nudzie nie ma mowy. No, chyba że to nuda zaplanowana, to wtedy inna historia…

Ale KROPKA team to nie tylko my!

Perpetua

Gdy była dzieckiem, myślała, że zostanie dentystką (stworzyła nawet własnoręcznie wykonaną wizytówkę!), a została magistrem pedagogiki o specjalizacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz szkolnej z socjoterapią. Doświadczenie zawodowe zdobywała już od pierwszego roku studiów jako niania, wychowawca półkolonijny i kolonijny, opiekunka uczestników projektów edukacyjnych Fundacji uniwersyteckiej, a także podczas praktyk studenckich. Wielka miłośniczka górskich wędrówek po Bieszczadach, układania tysiąca puzzli i rękodzieła. Pełna ciepła, empatii i radości osoba – kto zna, ten wie!

.

Przyjdź i nas poznaj. Może zdobędziemy Twoje zaufanie na tyle, byś powierzył swoje dziecko naszej opiece? Obiecujemy oddać całe i zdrowe. I zadowolone!

KROPKA

Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici
NIP 956 20 56 743
KRS 00000 27675

Numer konta: 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695 mBank


Tel. kom.
56 611 22 08
664 135 652

Adres e-mail:
torunwkropce@gmail.com

Adres:
ul. Mickiewicza 134a, Toruń

Parking:
przed obiektem oraz w odległości 200 m przy markecie ALDI i TESCO (ul. Reja).