KROPKA w Toruniu, Toruń w KROPCE.

Skąd pomysł na KROPKĘ? Z marzeń. Tak po prostu. Zawsze chciałyśmy realizować te wszystkie pomysły, które nam po głowie chodziły, a które związane były z dziećmi. A dlaczego chcemy wciąż pracować z dziećmi? No właśnie… Mamy za sobą bardzo dużo rozmów, podczas których rekrutowałyśmy opiekunki dla uczestników naszych projektów edukacyjnych. Zawsze zadajemy proste pytanie: czemu chcesz pracować z dziećmi? 9/10 odpowiedzi brzmi: „bo dzieci są szczere”. Zatem czyżby brakowało nam w dorosłym życiu szczerości, otwartości i tych „emocji na wierzchu”? Nam brakuje. Uważamy, że od dzieciaków można się wiele nauczyć. Dlatego siłę i radość czerpiemy z wymyślania i realizowania różnych przedsięwzięć skierowanych do najmłodszych. Cieszymy się dosłownością, bezinteresownością i ciekawością świata, która nieprzerwanie towarzyszy młodym odkrywcom.

Co kryje się za naszymi pomysłami? Latem zapraszamy na półkolonie trwające całe wakacje (z jedną, króciutką przerwą na oddech). W nowym roku szkolnym z przyjemnością zaopiekujemy się Państwa dziećmi po szkole, a od czasu do czasu także wieczorem – w końcu rodzice też powinni iść na randkę. Natomiast w weekendy będziemy się bawić na urodzinach przygotowanych na specjalne życzenie jubilata.

Mamy ogromną nadzieję, że to co przygotowałyśmy i co jeszcze będziemy tworzyć, spotka się z Państwa zainteresowaniem. Że nam zaufacie. Chcemy, by dzieci w KROPCE rozwijały swoje pasje. Odpoczywały. Kochały książki. Sadziły słoneczniki. Grały w bierki. Szanowały zwierzęta. Lubiły ludzi.

Tak jak my.

Do zobaczenia!