BabyZone TWORZENIE to ta część naszej propozycji dla maluszków i rodziców, w której stawiamy na twórcze działanie. Tym razem dzieci występować będą w roli pomocników – główną robotę do wykonania pozostawiamy mamom i tatusiom!

Zatem: każdym zajęciom przypisany jest konkretny temat. Zadanie jest proste: zrobić coś z niczego (no może nie do końca, bo materiały Wam przygotujemy!). Za każdym razem będzie to coś, co przyda się zarówno maluszkom, jak i Wam. Kreatywne zabawki, elementy dekoracyjne do pokoju dziecinnego, wspólne pamiątki. Co konkretnie? Wiedzcie, że pomysłów mamy dużo i nie zawahamy się ich użyć! W trakcie TWORZENIA dzieci mogą obserwować i pomagać, ale te maluchy, które zaufają Wam na tyle, że nie będą chciały włączyć się aktywnie w warsztaty, mogą bawić się pod opieką pań opiekunek. Po co w BabyZone TWORZENE? A po to, żeby było Wam razem jeszcze ciekawiej. Będzie, obiecujemy!

Pierwsze cztery tematy TWORZENIA:

  • 8 listopada – Śpiący zwierz, gęsi sznur, czyli jesienny klimat w pokoju dziecka
  • 15 listopada – Kapsle, rolki i butelki czyli eko-zabawki górą!.
  • 22 listopada – Uszate doniczki, kudłate kubeczki, czyli ożywiamy (dosłownie!) pokój dziecka
  • 29 listopada – Złap się łapacza, czyli sensoryczne łapacze snów (i nie tylko)

Warsztaty odbywają się zgodnie z grafikiem. Czas trwania zajęć to 90 minut.

Koszt udziału w wybranych warsztatach wynosi 25 zł. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem karnetu, 4 warsztaty w pakiecie na raz kosztują 100 zł, a do tego dodajemy 5h do wykorzystania na PSOTACH.